Nahoru

O společnosti

TOLLMI je středně velká rodinná dopravní společnost - každý náš zaměstnanec je členem naší rodiny.

Naše základní mravní hodnoty:

  • týmový duch, skromnost, loajalita, povinnost držet slovo

Tyto hodnoty ctíme a vyžadujeme je i od našich spolupracovníků.

Od roku 2007 je náš manažerský systém certifikován společností Bureau Veritas Certification, pro normy : ČSN EN ISO 9001 : 2009 , ČSN EN ISO 14001 : 2005


20 let na dopravním trhu 

Na dopravním trhu působíme více než dvacet let. Od vstupu České Republiky do EU se specializujeme na přepravy mezi starými členskými státy EU. Znalost Německa, Rakouska, Itálie, Francie, Beneluxu a všech ostatních států EU je samozřejmostí. Náš dispečink hovoří německy, anglicky, srbsky, rusky. Naši disponenti a řidiči znají celou Evropu.


Maximálně ekologické motory 

Provozujeme pouze nové tahače s maximálně ekologickými motory EURO 6.

Jezdíme s tahači Scania Highline R450, Mercedes Actros, VOLVO FX. Naše tahače EURO 6 byly uvedeny do provozu v letech 2015 a 2016. Naše návěsy mají třístranné shrnovací plachty se zadními vraty a košem na palety. Využíváme návěsy značek Krone. Návěsy jsou certifikovány XL certifikátem.


Profesionální řidiči 

Každý náš řidič je vybaven všemi povoleními pro práci v MKD, je proškolen z BOZP, PO. Každý řidič je povinen znát a dodržovat nařízení Evropského parlamentu a Rady /ES/ č. 561/2006 ze dne 15.03.2005, o harmonizaci předpisů v sociální oblasti týkající se silniční dopravy. Řidiči jsou pravidelně před odjezdem školeni. Ke komunikaci s řidiči používá dispečink GPS sledovací a komunikační systém Transics.

Doprava

Mezinárodní kamionová doprava po celé EU vč. zemí Schengenu.

poptat služby

Servis

Provádíme opravy a servis všech značek osobních a dodávkových vozidel.

poptat služby