Nahoru

Kariéra

Přijmeme řidiče C+E 


Desatero k nástupu

Body, které musí splňovat každý náš řidič, nutné vše doložit k osobnímu pohovoru:


1. Řidičské oprávnění C + E

2. Karta řidiče pro digitální tachograf

3. Profesní průkaz

4. Posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel C+E /viz. formulář ke stažení/, podle § 85 a § 88 zákona 361/2000 sb. ve znění zákona 411/2005 Sb. Platnost, řidiči do 50 let – dva roky, řidiči nad 50 let jeden rok

5. Všechna vozidla jsou vybavena GPS navigačním a komunikačním systémem Transics s dotykovým monitorem a vestavěnou navigací. Systém je propojen s dispečinkem. Pouze pro případ poruchy našeho zařízení je dobré mít záložní vlastní mapy nebo navigaci.

6. Účet nejlépe v ČSOB vzhledem k rychlosti transakcí /lze zřídit i na Slovensku/ s mezinárodní platební kartou - pro řešení finančních problémů v zahraničí. Zasílání mzdy a diet. Máte-li mezinárodní platební kartu od jiné banky číslo účtu, a druh karty.

7. Mobilní telefon, SIM s roamingem. Řidič komunikuje zdarma prostřednictvím telematického systému Transics! Telefon je pouze záložní zdroj komunikace.

8. Zápočtový list potvrzený od předchozího zaměstnavatele a kontakty na předchozí zaměstnavatele

9. Výpisy : rejstřík trestů, karta řidiče, maximální stáří 3 měsíce

10. Věk řidiče minimálně 21 let

Pojištění odpovědnosti při výkonu povolání zajistí společnost TOLLMI na náklady zaměstnance.

Servis

Opravujeme všechny značky osobních a dodávkových vozidel - oleje, všechny filtry, brzdy, rozvodové řemeny, výfuky, tlumiče, díly řízení atd.

poptat služby